top of page

CRM בענן

zoho-logo-512px.png

פלטפורמת ניהול קשרי לקוחות המבוססת על ענן (CRM) היא כלי מכריע עבור כל מחלקת מכירות מודרנית.


ככל שהעסק שלך גדל, כך גם מספר הלקוחות ואנשי הקשר שעליך לעקוב אחריהם - זה המקום שבו מערכת CRM בענן חזקה נכנסת לפעולה.

אם עדיין לא ביצעת את המעבר ל- CRM בענן (או שלא ביצעת את הקפיצה מגיליון אלקטרוני כדי להשתמש ב- CRM בכלל!), אתה עלול להפריע לצוות המכירות שלך ולהאט את הארגון שלך.

חברת אם אס אונליין היא שותפה עסקית של ZOHO העולמית ומתמחה בהתאמת מערכת CRM לארגוני SMB.

הדגש שלנו בהטמעת מערכת CRM היא התאמה מהירה וקלה ללקוחות שלנו, יחד עם סנכרון מערכת ה CRM עם מערכות שיווק ומכירה נוספות נדע לתת לארגון שלך כלי מכירה שיוביל את צוות המכירות להצלחה.

עכשיו, בואו לחקור את הסיבות מדוע כל ארגון המודרני צריך פונקציות מכירה טובות יותר בעזרת CRM בענן:

 

התקנה ללא טרחה: אחת הסיבות הגדולות ביותר שעסקים עלולים להסס לנסות CRM הוא החשש כי ההתקנה תהיה מסובכת והתהליך המשולב יגרום יותר צרות מאשר תועלות.

למרבה המזל, עם CRM ענן, ההתקנה היא לא בעיה. אין חומרה מעורבת, אתה לא צריך להגדיר את השרת שלך, ויש אפס תחזוקה נדרשת.

 

גישה חלקה ומהירה מכל מקום: צוותי מכירות אוהבים תוכנות מבוססות-ענן משום שהן נגישות מכל מקום. רוב רכיבי ה- CRM בענן הם ידידותיים לנייד ומקלים על הגישה למידע שאתה זקוק לו על אנשי הקשר שלך בכל מקום.

נתוני הלקוחות שלך זמינים 24/7 - לא רק כאשר אתה במשרד. המידע המאוחסן ב- CRM שלך מאורגן ונגיש לכל הצוות שלך מכל מקום בעולם. משמעות הדבר היא כי צוות המכירות הפנימי שלך יכול לסקור את אותו מידע כמו נציגי המכירות שלך בכל מקום.

 

קל לשימוש: לא רק ש CRM בענן מבטיח שנתוני הלקוחות שלך יהיו תמיד בהישג יד, זה פשוט לשימוש.

CRM בענן אינו כרוך בעקומת למידה תלולה. הודות לתהליך הפשוט שלנו, ההפעלה תהיה קלה ומהירה. תוכל לטעון ולסנכרן נתוני לקוח קיימים, לערוך פרטים בכל עת שתרצה ולהתאים אישית שדות ודוחות שיתאימו לתהליך המכירה שלך.

 

ה CRM בענן שלנו גם מאפשר לך בקלות לשלוח קמפיינים בדוא"ל, ליצור הפניות חדשות, ללכוד לידים חדשים מהאתר ישירות למערכת ולעקוב אחר נתוני הלקוחות הקיימים והתקשורת.

חיסכון בעלויות: עסקים קטנים ובינוניים לא צריכים להשקיע הון כדי להתחיל עם CRM בענן. המעבר ל CRM בענן הוא מאמץ עם השקעה נמוכה ועם פוטנציאל הצלחה גבוה מאוד.

 

גמיש וניתן להרחבה:  לCRM  בענן יש את היכולת להתרחב עם העסק שלך ככל שהוא גדל הוא תומך ומתאים לצוות שלך.

האופי הגמיש והזריז של מערכות מבוססות ענן הופך אותם למוצרים מושלמים בכל קנה מידה, כולל חברות סטארט-אפ המחפשות תוכנות שיכולות לגדול עם התקציב, הגודל והיעדים שלהן.


אינטגרציות עם יישומים אחרים: ה CRM בענן של אם אס אונליין מבית ZOHO יכול להיות משולב בקלות לתוך העבודה הקיימת שלך. וזה נהדר, כי אתה לא רוצה להשקיע בתוכנות שאינם משתפות פעולה עם הכלים והשירותים שהצוות שלך משתמש בהם לעשות את העבודה שלהם. הפלטפורמה שלנו מבית ZOHO תואמת לחלוטין את כל השירותים הקיימים כמעט - כמו תוכנות הדוא"ל שלך.

המערכת שלנו משתלבת בצורה חלקה עם אפליקציות אחרות, סביר להניח שאתה משתמש בהן מדי יום, כולל מוצרים של Google מוצרי שיווק שונים ועוד הרבה.

 

אנו נשמח לאפיין את אופי העבודה המתאים עבורך במערכת ה CRM בענן, יחד נוכל להטמיע מערכת שתתמוך במכירות וקשרי הלקוחות של הארגון שלך ותוביל לצמיחה ומכירות מוצלחות.

bottom of page